Warszawa – najpiękniejsza ze stolic.

W czwartek 23 listopada o godzinie 6.30 wyruszyliśmy do Warszawy. Pomimo trudnych warunków na drodze udało nam się szczęśliwie dotrzeć na miejsce.

Pierwsze kroki skierowaliśmy do Teatru Kamienica gdzie mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. „My Dzieci z Dworca ZOO” i obserwować wspaniałą grę aktorów.

Kolejnym etapem była wizyta na torze kartingowym, który zapewnił wszystkim świetna zabawę i niezapomniane wrażenia.

W przerwie na obiad odpoczęliśmy w urokliwej restauracji Kuchnia Warszawska gdzie mogliśmy dobrze zjeść a jednocześnie poczuć niepowtarzalny klimat Warszawy.

Ostatnim etapem naszej wycieczki było znajdujące się nieopodal Muzeum Warszawy. Przepiękne miejsce, wspaniałe wystawy pełne różnorodnych eksponatów a wszystko to mieści się w trzech odbudowanych po zniszczeniach wojennych kamienicach.

Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Wycieczka dostarczyła nam nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, które długo pozostaną w naszej pamięci. Podróż powrotna minęła szybko i bezpiecznie. Wróciliśmy do swoich domów, aby podzielić się z naszymi bliskimi niezapomnianymi wrażeniami.

smart