Informacja na temat organizacji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

z przykrością informujemy, że nie spotkamy się z większością z Was na tradycyjnym zakończeniu roku szkolnego. Troska o zdrowie i życie uczniów zmusza nas do ograniczenia kontaktów do niezbędnego minimum.

Uczniów klasy ósmej zapraszamy 26.06.2020 r. na godzinę 8 na salę gimnastyczną. Wejście od strony boisk. Proszę przyjść w maseczkach. Po wejściu do budynku szkoły należy zdezynfekować ręce, udać się na salę gimnastyczną, zająć wyznaczone miejsce. Odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawcami i dyrekcją. Szkołę należy opuszczać tą samą drogą.

Uczniów klasy trzeciej zapraszamy 26.06.2020 r. na godzinę 10 na salę gimnastyczną. Wejście od strony boisk. Proszę przyjść w maseczkach. Po wejściu do budynku szkoły należy zdezynfekować ręce, udać się na salę gimnastyczną, zająć wyznaczone miejsce. Odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawcami. Szkołę należy opuszczać tą samą drogą.

Uczniów klasy szóstej b zapraszamy 26.06.2020 r. na godzinę 10. Wejście od strony przedszkola, schodami na I piętro. Proszę przyjść w maseczkach. Po wejściu do budynku szkoły należy zdezynfekować ręce, udać się na I piętro, zająć wyznaczone miejsce. Odbędzie się pożegnanie z dotychczasowym wychowawcą. Szkołę należy opuszczać tą samą drogą.

Uczniów klasy czwartej zapraszamy 26.06.2020 r. na godzinę 10. Wejście od strony ul. Nowej, wejściem do szkoły podstawowej. Proszę przyjść w maseczkach. Po wejściu do budynku szkoły należy zdezynfekować ręce, udać się na I piętro, zająć wyznaczone miejsce. Odbędzie się pożegnanie z dotychczasowym wychowawcą. Szkołę należy opuszczać tą samą drogą.

Uczniowie pozostałych klas tzn. pierwszych, drugich, piątych, szóstej a, siódmych odbiorą świadectwa i nagrody we wrześniu.

Mamy nadzieję, że przez wakacje sytuacja się unormuje i we wrześniu wszyscy wrócimy do normalnej pracy. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i dobrego wypoczynku.