„EKO – KLASA, EKO – JA”

We wrześniu bieżącego roku odbył się konkurs ekologiczny „EKO-KLASA,EKO-JA” organizowany przez JB Multimedia w Białej Podlaskiej. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej. Do obydwu kategorii przystąpili uczniowie z naszej szkoły: w  kategorii grupowej klasa 2 a pod opieką wychowawczyni p. Sabiny Dencikowskiej i klasa 5b pod opieką p. Agnieszki Charko i p. Karoliny Bazylczuk. Zadaniem dla całych zespołów klasowych było wykonanie fotografii o tematyce ekologicznej. Uczniowie klasy 2a w ścisłej  współpracy z rodzicami- Państwem  Edytą i Jackiem Chwedorukami i z tytaniczną wręcz pracą  p. Michała Jaszczyńskiego i jego uczennic wykonali zdjęcie pt.”Eko-My to Eko- Świat”. Fotografia ta zajęła I miejsce w kategorii klas I-III. Z kolei w kategorii klas 4 – 8 I miejsce zajęła fotografia klasy 5b pt. „Ratujemy i kochamy planetę! Nosimy torby na zakupy!”

 Nasi uczniowie również zdobyli nagrody indywidualne: w kategorii klas I-III drugie miejsce zajęła uczennica klasy 2a  Julia Johan, a trzecie miejsce- Nikola Tymicka również z kl.2a. (opiekun: p.Sabina Dencikowska)

W kategorii klas  IV-VIII wyróżnienie otrzymała Julia Wereszko z kl.7b (opiekun p.Agnieszka Charko).

Podczas uroczystego podsumowania konkursu w siedzibie firmy w Białej Podlaskiej w dn.31.10.23r. klasy 2a i 5b  otrzymały drukarki firmy Epson. W kategorii indywidualnej nasze uczennice otrzymały zestaw gadżetów multimedialnych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za wsparcie i pomoc w realizacji obydwu fotografii. 😊

DCIM100MEDIADJI_0392.JPG