Telefon zaufania

Mili uczniowie !

Przypominam, że w razie pojawienia się problemów, z którymi nie możecie sobie poradzić, trudności rodzinnych, rówieśniczych, doświadczania przemocy, w tym cyberprzemocy macie do dyspozycji bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Każdego dnia, 24 godziny na dobę możecie dzwonić pod numer  116 111 lub pisać na adres 116111.pl. Czekają na was specjaliści, którzy służą wsparciem   i pomocą w rozwiązaniu pojawiających się trudności. Pamiętajcie! Każdy problem, każda sytuacja wywołująca w was silne emocje są warte tego, aby o nich porozmawiać.

Poza tym pod bezpłatnym numerem telefonu  800 080 222 działa całodobowa infolinia dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Swoją pomoc oferują psychologowie, pedagodzy i prawnicy. Pod adresem www.liniadzieciom.pl znajdziecie wykaz dyżurów osób świadczących pomoc w poszczególnych dniach.

Szanowni Rodzice, przypominam, że w zakładce pedagog szkolny znajdziecie adresy i numery telefonów do placówek i instytucji  świadczących pomoc dziecku i rodzinie.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białej Podlaskiej świadczy w obecnej sytuacji pomoc telefoniczną pod numerem telefonu  83 343 31 23.

Anna Hryciuk   –   pedagog szkolny