Zastępstwa

Poniedziałek, 2 marca 2020

nb. A. Iwanek

1. 8a – R. Grzybowska (historia)
2. 6b – R. Grzybowska (historia)
3. 7b – M. Bucka (matematyka)

Czwartek, 27 lutego 2020

nb. A. Charko – od 3 j.l.

3. 7b – R. Sołtysiuk (matematyka)
4. –
5. 3b – świetlica

nb. M. Demianiuk

5. 7b – B. Sijko (religia)
6. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 8b – R. Sołtysiuk (matematyka)
8. 8a – świetlica

nb. A. Iwanek

1. 8a – R. Grzybowska (historia)
2. 6a – R. Grzybowska (historia)
3. –
4. 5b – R. Grzybowska (historia)

Piątek, 21 lutego 2020

nb. K. Filipiuk

3. 7a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 7b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
5. 4a – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 4a –  świetlica
7. 7b – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)

Czwartek, 20 lutego 2020

nb. K. Filipiuk

3. 7a – A. Iwanek (fizyka)
4. 4a – M. Bucka (matematyka)
5.  –
6. 7a – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 7b –  R. Sołtysiuk (matematyka)

nb. A. Charko

1. 6a – R. Grzybowska (wdż)
2. 5b – R. Grzybowska (historia)
3. 7b – M. Bucka (matematyka)
4. –
5. 3b – świetlica

Środa, 19 lutego 2020

nb. K. Filipiuk

5. 4a – R. Grzybowska (historia)
6. 7a – A. Charko (plastyka)
7. 7b – M. Demianiuk (j. angielski)

nb. D. Domitrz

1. 7ab – A. Iwanek (wf)
2. 5ab – A. Iwanek (wf)
3. 6a – wf razem z chłopcami
4. 6b – wf razem z chłopcami

Wtorek, 18 lutego 2020

nb. A. Charko 5 j.l.

5. 7a – M. Bucka (matematyka)

Piątek, 14 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 7a – K. Filipiuk (historia)
2. 6a – K. Filipiuk (historia)

nb. D. Andruszkiewicz

2. 6b – A. Iwanek (matematyka)
3. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6a – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)
5. 5b – R. Grzybowska (historia)
6. 5b –  świetlica
7. św – B. Sijko

nb. A. Iwanek 5 j.l.

5. 6a -M. Bartosiewicz (j. polski)

Czwartek, 13 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 6a – R. Grzybowska (wdż)
2. 5b – R. Grzybowska (historia)
3. 7b – A. Iwanek (fizyka)
4. –
5. 3b – świetlica

nb. S. Dencikowska

1. 1a – J. Rusecka (e.w.)
2. 1a – J. Rusecka (e.w.)
3. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 1a – J. Rusecka (e.w.)
5. –
6. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)

Środa, 12 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 6b – R. Grzybowska (historia)
4. –
5. 5a – S. Rowczenia (j. angielski)

nb. P. Woźniak

1. 7ab – A. Iwanek (wf)
2. 5ab – A. Iwanek (wf)
3. 6a – razem z dziewczętami
4. 6b – razem z dziewczętami

nb. S. Dencikowska

1. 1a – J. Rusecka (e.w.)
2. 1a – B. Struk (e.w.)
3. 1a – M. Wasilewska (e.w.)
4. 1a – J. Rusecka (e.w.)
5. 7b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
6. 8a – M. Bucka (matematyka)
7. 7a – M. Bucka (matematyka)

Wtorek, 11 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
3.  –
4. 5a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 7a – razem z 7b

nb. S. Dencikowska

1. 1a – film
2. 1a – film
3. 1a – M. Stawska (e.w.)
4. 1a – M. Wasilewska (e.w.)
5. 8b – razem z 8a
6. 7a – razem z 7b

Poniedziałek 10 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 7b – R. Grzybowska (wdż)
2. 5a – R. Grzybowska (historia)
3. 4a – M. Bucka (matematyka)
4. 7a – A. Iwanek (godz. wych.)
5. 3a – świetlica
6. –
7. 5b – świetlica

nb. S. Dencikowska

1. 1a – J. Rusecka (e.w.)
2. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 1a – G. Mościbrodzka (e.w.)
4. 1a – M. Stawska (e.w.)

Piątek, 7 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 7a – K. Filipiuk (historia)
2. 6a – K. Filipiuk (historia)

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (e.w.)
2. 2a – M. Wasilewska (e.w.)
3. 2a – G. Mościbrodzka (e.w.)
4. 2a –  J. Rusecka (e.w.)

nb. A. Iwanek

1. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
2. –
3. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 7a – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
5. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)

Czwartek, 6 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 6a – R. Grzybowska (wdż)
2. 5b – R. Grzybowska (historia)
3. 7b – A. Iwanek (fizyka)
4.  –
5. 3b – świetlica

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (e.w.)
2. 2a – J. Rusecka (e.w.)
3. 2a – J. Rusecka (e.w.)
4. 2a –  J. Rusecka (e.w.)

nb. S. Groszek

1. 7b – K. Filipiuk (historia)
2. 7a – K. Filipiuk (historia)
3. 6b – D. Domitrz (wf)
4. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
5. 8a – B. Sijko (religia)

Środa, 5 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 6b – R. Grzybowska (wdż)
4. –
5. 5a – M. Bartosiewicz (j. polski)

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (e.w.)
2. –
3. 2a – M. Wasilewska (e.w.)
4. 2a – J. Rusecka (e.w.)

nb. S. Groszek

1. –
2. 7a – A. Iwanek (fizyka)
3. –
4. 7b – A. Iwanek (fizyka)
5. 8b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
6. 6b – B. Sijko (religia)
7. 8a – B. Sijko (religia)

Wtorek, 4 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
3. –
4. 5a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 7a – D. Andruszkiewicz (j. polski)

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (e.w.)
2. –
3. 2a – M. Stawska (e.w.)
4. 2a – M. Wasilewska (e.w.)
5. 2a – G. Mościbrodzka (e.w.)

Poniedziałek, 3 lutego 2020

nb. A. Charko

1. 7b – R. Grzybowska (wdż)
2. 5a – R. Grzybowska (historia)
3. 4a – M. Bucka (matematyka)
4. 7a – A. Iwanek (godz. wych.)
5. 3a – świetlica
6. –
7. 5b – świetlica

Piątek, 31 stycznia 2020

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)
2. 2a – M. Wasilewska (edukacja wczesnoszkolna)
3. 2a – G. Mościbrodzka (edukacja wczesnoszkolna)
4. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)

nb. A. Charko

1. 7a – K. Filipiuk (historia)
2. 6a – K. Filipiuk (historia)

nb. A. Iwanek od 5 j.l.

5. 6a – R. Grzybowska (wdż)

Czwartek, 30 stycznia 2020

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)
2. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)
3. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)
4. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)

nb. A. Charko

1. 6a – R. Grzybowska (wdż)
2. 5b – R. Grzybowska (historia)
3. 7b – A. Iwanek (fizyka)
4. –
5. 3b – świetlica

Środa, 29 stycznia 2020 r.

nb. A. Charko
1. 5b – R. Sołtysiuk (matematyka)
2. 4a – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 6b – R. Grzybowska (historia)
4. –
5. 5a – S. Rowczenia

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)
2. –
3. 2a – M. Stawska (edukacja wczesnoszkolna)
4. 2a – J. Rusecka (edukacja wczesnoszkolna)

Wtorek, 28 stycznia 2020

nb. B. Struk

1. 2a – J. Rusecka
2. –
3. 2a – choinka
4. 2a – choinka
5. 2a – choinka

nb. A. Charko

1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
3. –
4. 5a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 7a – D. Andruszkiewicz (j. polski)

Poniedziałek, 27 stycznia 2020

nb. A. Charko

1. 7b – R. Grzybowska (wdż)
2. 5a – R. Grzybowska (historia)
3. 4a – M. Bucka (matematyka)
4. 7a – A. Iwanek (godz. wych.)
5. 3a – świetlica
6. –
7. 5b – świetlica

Czwartek, 9 stycznia 2020

nb. M. Bartosiewicz

4. 5a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 8b – A. Iwanek (fizyka)
6. –
7. 8a – R. Sołtysiuk (matematyka)
8. 8b – świetlica

Środa, 8 stycznia 2020

nb. S. Wildt-Stefaniuk – od 4 j.l.

1. –
2. 8a – uczy
3. 7b – uczy
4. 7a – A. Iwanek (fizyka)
5. –
6. 7b – M. Bucka (matematyka)
7. 8b – M. Demianiuk (j. angielski

nb. P. Woźniak – od 2 j.l

1. 7ab – uczy
2. – 5ab – M. Bartosiewicz (wf)
3. 6a – wszyscy razem
4. 6b – wszyscy razem

Czwartek, 19 grudnia 2019

nb. D. Andruszkiewicz

4. 6a – A. Charko (plastyka)

Piątek, 13 grudnia 2019

nb. A. Iwanek
1. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
2. –
3. 6b – A. Charko (plastyka)
4. 7a – A. Charko (plastyka)
5. 6a – A. Charko (plastyka)
nb. S. Wildt-Stefaniuk
1. 7b – M. Demianiuk (j. angielski)
2. 8b – M. Demainiuk (j. angielski)
3. 8a – M. Demianiuk (j. angielski)
4. –
5. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 7a – M. Bucka (matematyka)

Czwartek, 12 grudnia 2019

nb. A. Iwanek
1. 8a – R. Grzybowska (historia)
2. 6a – R. Grzybowska (historia)
3. –
4. 6b – A. Charko (technika)
nb. M. Demianiuk
5. 7b – K. Filipiuk (historia)
6. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 8b – R. Sołtysiuk (matematyka)
8. 8a – świetlica
nb. G. Mościbrodzka
1. 3a – J. Rusecka (ew)
2. 3a – J. Rusecka (ew)
3. 3a – J. Rusecka (ew)
4. 3a – J. Rusecka (ew)

Środa, 11 grudnia 2019

nb. A. Iwanek
1. –
2. –
3. 5a – wyjazd
4. –
5. 6a – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)
6. 6a – świetlica
7. 6b – świetlica

nb. S. Rowczenia
1. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
2. 2a – D. Domitrz (wf)
3. 2b – Z. Horbowicz (ew)
4. 5b – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. –
6. 5a – uczy

Wtorek, 10 grudnia 2019

nb. A. Iwanek
1. 7a – R. Grzybowska (wdż)
2. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
3. 7b – A. Charko (plastyka)
4. 5b – R. Sołtysiuk (informatyka)
5. 6a – D. Andruszkiewicz (j. polski)
6. 6b – R. Grzybowska (historia)
7. św –

Poniedziałek, 9 grudnia 2019

nb. M. Bucka
4. 7b – A. Iwanek (fizyka)
5. 8a – A. Iwanek (fizyka)
6. 7a – A. Iwanek (fizyka)
7. 8a – świetlica

nb. R. Grzybowska
3. 8a – A. Hryciuk
4. 5b – D. Andruszkiewicz (j. polski)
5. –
6. 6a – S. Rowczenia (j. angielski)
7. 7b – uczy

Piątek, 6 grudnia 2019

nb. A. Iwanek
1. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
2. –
3. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 7a – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
5. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)

Czwartek, 5 grudnia 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – K. Filipiuk (j. polski)
2. 4a – K. Filipiuk (j. polski)
3. 5b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6a – Z. Horbowicz (biologia)

Środa, 4 grudnia 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – K. Filipiuk (j. polski)
2. 6a – K. Filipiuk (j. polski)
3. 5b – K. Filipiuk (j. polski)

Wtorek, 3 grudnia 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. –
2. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6b – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. –
6. 5b – S. Rowczenia (j. angielski)
7. 5b – świetlica

Poniedziałek, 2 grudnia 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
2. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 6a – Z. Horbowicz (biologia)
4. –
5. 5b – K. Filipiuk (j. polski)

———————————————————————————————————————————————————

Piątek, 29 listopada 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. –
2. 6b – K. Filipiuk (j. polski)
3. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6a – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)
5. 5b – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 5b – świetlica
7. św – B. Sijko

nb. A. Charko
1. 7a – K. Filipiuk (j. polski)
2. 6a – A. Iwanek (matematyka)

Czwartek, 28 listopada 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – K. Filipiuk (j. polski)
2. 4a – K. Filipiuk (j. polski)
3. 5b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6a – M. Demianiuk (j. angielski)

nb. A. Charko
1. 6a – M. Demianiuk (j. angielski)
2. 5b – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 7b – M. Demianiuk (j. angielski)
4. –
5. 3b – świetlica

nb. R. Sołtysiuk
5. 5b – S. Rowczenia (j. angielski)
6. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. –
8. 8b – świetlica

Środa, 27 listopada 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – A. Iwanek (matematyka)
2. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 5b – R. Grzybowska (historia)

nb. A. Charko
1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – A. Iwanek (matematyka)
3. 6b – S. Groszek (religia)
4. –
5. 5a – S. Rowczenia (j. angielski)

Wtorek, 26 listopada 2019

nb. K. Filipiuk
1. 7b – R. Grzybowska (historia)
2. 7a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 4a – S. Rowczenia (j. angielski)
4. 7b – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 7b – R. Sołtysiuk (matematyka)

nb. D. Andruszkiewicz
1. –
2. 6a – Z. Horbowicz (biologia)
3. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 6b – A. Owczarek
5. –
6. 5b – R. Grzybowska (historia)
7. 5b – świetlica

nb. A. Charko
1. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 6b – P. Woźniak (wf)
3. –
4. 5a – A. Hryciuk
5. 7a – M. Bucka (matematyka)

Poniedziałek, 25 listopada 2019

nb. A. Charko
1. 7b – R. Grzybowska (historia)
2. 5a – R. Grzybowska (historia)
3. 4a – M. Bucka (matematyka)
4. 7a – M. Demianiuk (j. angielski)
5. 3a – G. Mościbrodzka (edukacja wczesnoszkolna)
6. –
7. 5b – świetlica

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
2. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 6a – Z. Horbowicz (biologia)
4. –
5. 5b – S. Rowczenia (j. angielski)

Piątek, 22 listopada 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. –
2. 6b – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 6a – M. Demianiuk (j. angielski)
4. 6a – M. Demianiuk (j. angielski)
5. 5b – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 5b – świetlica
7. św – M. Bartosiewicz

nb. P. Woźniak
1. –
2. 7ab –A. Iwanek (wf)
3. 4a – D. Domitrz (wf)
4. 5ab – S. Wildt-Stefaniuk (wf)
5. 6b – wf razem z dziewczętami
6. 8ab – M. Bartosiewicz (wf)

nb. A. Charko
1. 7a – K. Filipiuk (j. polski)
2. 6a – K. Flipiuk (j. polski)

Czwartek, 21 listopada 2019

nb. M. Demianiuk
5. 7b – K. Filipiuk (historia)
6. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 8b – R. Sołtysiuk (matematyka)
8. 8a – świetlica

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – Z. Horbowicz (przyroda)
3. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
4. 6a – Z. Horbowicz (biologia)

nb. K. Filipiuk 1 – 4 j.l.
1. –
2. –
3. 7a – A. Iwanek (fizyka)
4. 4a – M. Bucka (matematyka)
5. –
6. 7a – wg planu
7. 7b – wg planu

nb. A. Charko
1. 6a – R. Sołtysiuk (matematyka)
2. 5b – R. Sołtysiuk (matematyka)
3. 7b – R. Sołtysiuk (matematyka)
4. –
5. 3b – M. Sawczuk (edukacja wczesnoszkolna)

Środa, 20 listopada 2019

nb. A. Iwanek
1. –
2. –
3. 5a – R. Grzybowska (historia)
4. –
5. 6a – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)
6. 6a – świetlica
7. 6b – świetlica

nb. A. Charko
1. 5b – K. Filipiuk (j. polski)
2. 4a – K. Filipiuk (j. polski)
3. 6b – K. Filipiuk (historia)
4. –
5. 5a – M. Bartosiewicz (j. polski)

Wtorek, 19 listopada 2019

nb. A. Iwanek
1. 7a – R. Grzybowska (historia)
2. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
3. 7b – A. Charko (plastyka)
4. 5b – Z. Horbowicz (informatyka całość)
5. 6a – D. Andruszkiewicz (j. polski)
6. 6b – R. Grzybowska (historia)
7. św – M. Demianiuk

nb. D. Andruszkiewicz 1 – 4 j.l.
1. –
2. 6a – B. Sijko (religia)
3. 6b – D. Domitrz
4. 6b – A. Charko (plastyka)
5. –
6. 5b – uczy
7. 5b – uczy

nb. R. Sołtysiuk – 4 j.l.
1. 5a – A. Charko (plastyka)
2. 5b – S. Rowczenia (j. angielski)
3. 8b – S. Rowczenia (j. angielski)

nb. M. Bartosiewicz
4. 8b – A. Hryciuk (doradztwo zawodowe)
5. 8a – M. Bucka (matematyka)
6. 5a – A. Charko (plastyka)
7. 5a – świetlica
8. 8a – świetlica

Poniedziałek, 18 listopada 2019

nb. A. Iwanek
1. 8a – Z. Horbowicz (biologia)
2. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
3. 7b – Z. Horbowicz (biologia)

nb. D. Domitrz
3. 6b – całość razem
4. 6a – całość razem
5. 7ab – K. Filipiuk (wf)
6. 8ab – K. Filipiuk (wf)

Czwartek, 14 listopada 2019

nb. S. Wildt-Stefaniuk
1. 7a – K. Filipiuk (historia)
2. 7b – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – A. Iwanek (fizyka)
4. 8a – M. Demianiuk (j. angielski)
5. 7a – K. Filipiuk (j. polski)

Środa, 13 listopada 2019

nb. S. Dencikowska
1. 1a – J.Rusecka (ew)
2. 1a – J. Rusecka (ew)
3. 1a – J. Rusecka (ew)
4. 1a – J. Rusecka (ew)
5. 7b – R.Grzybowska (historia)
6. 8a – R. Grzybowska (historia)
7. 7a – M. Bucka (matematyka)

nb. S. Wildt-Stefaniuk
1. 8b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 8a – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 7b – K. Filipiuk (j. polski)
4. 7a – K. Filipiuk (j. polski)
5. –
6. 7b – M. Bucka (matematyka)

nb. K. Filipiuk 7 j.l.
7. 7b – S.Rowczenia (j. angielski)

Czwartek, 7 listopada 2019

nb. A. Iwanek
1. 8a – R.Sołtysiuk (matematyka)
2. 6a – R. Sołtysiuk (matematyka)
3. –
4. 6b – R. Sołtysiuk (matematyka)

———————————————————————————————————————————————————

Czwartek, 31 października 2019

nb. S. Rowczenia
2. 6b – R. Grzybowska (historia)
3. 5a – A. Iwanek (matematyka)
4. 2b – M. Stawska (edukacja wczesnoszkolna)

nb. J. Rusecka
0. św – J. Szczypek
od 11.30 do końca J. Szczypek

Środa, 30 października 2019

nb. P. Woźniak
1. 7ab – M.Demianiuk (wf)
2. 5ab – M. Demianiuk (wf)
3. 6a – razem z dziewczętami
4. 6b – razem z dziewczętami

Poniedziałek, 28 października 2019

nb. S. Wildt-Stefaniuk od 6 j.l.
6. 7b – A. Charko (plastyka)
7. 7a – A. Charko (plastyka)

nb. K. Filipiuk
1. 7a – R. Grzybowska (historia)
2. 7b – R. Grzybowska (historia)
3. 7a – M. Bucka (matematyka)
4. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)

Piątek, 25 października 2019

nb. M. Demianiuk
5. 7a – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)

nb. R. Sołtysiuk
5. 6b – E. Chwedoruk (zaj. bib.)
6. 4a – zaj. świetlicowe
7. 5b – zaj. świetlicowe

nb. P. Woźniak
1. 8ab – A. Iwanek
2. 7ab – A. Iwanek
3. 4a – M. Bartosiewicz
4. 5ab – A. Iwanek
5. 6b – R. Grzybowska

nb. D. Domitrz

1. 8ab – K. Filipiuk
2. 7ab – K. Filipiuk
3. –
4. 5ab – R. Grzybowska
5. 6b – R. Grzybowska

Czwartek, 24 października 2019

nb. D. Andruszkiewicz
1. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – Z. Horbowicz (przyroda)
3. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
4. 6a – Z. Horbowicz (biologia)

Piątek, 18 października 2019

nb. S. Wildt-Stefaniuk od 2 j.l.
2. 8b – M. Demianiuk (j. angielski)
3. 8a – M. Demianiuk (j. angielski)
4. 7a – M. Demianiuk (j. angielski)
5. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)

Środa, 16 października 2019

nb. S. Groszek od 4 j.l.
4. 7b – A. Iwanek (fizyka)
5. 8b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
6. 6b – S. Rowczenia (j. angielski)

nb. G. Kurpeta
2. 6b – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – K. Filipiuk (historia)
4. 8a – K. Filipiuk (historia)

Wtorek, 15 października 2019

nb. G. Kurpeta
2. 8a – M. Bartosiewicz (j .polski)
3. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 8a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)

Piątek, 11 października 2019

nb. D. Domitrz
1. 8ab – A. Iwanek (wf)
2. 7ab – A. Iwanek (wf)
3. –
4. 5ab – A. Iwanek (wf)
5. 6b – cała klasa razem

nb. G. Kurpeta

1. 6b – K. Filipiuk (historia)
3. 5a – K. Filipiuk (historia)
4. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)

Czwartek, 10 października 2019

nb. G. Kurpeta

3. 6a – A. Iwanek (matematyka)
4. 5b – A. Charko (technika)
5. 5a – K. Filipiuk (historia)

Środa, 9 października 2019

nb. S. Wildt-Stefaniuk

1. 8b – A. Iwanek (fizyka)
2. 8a – A. Iwanek (fizyka)
3. 7b – S. Groszek (religia)
4. 7a – A. Iwanek (fizyka)
5. –
6. 7b – M. Bucka (matematyka)

nb. G. Kurpeta

2. 6b – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – K. Filipiuk (historia)
4. 8a – K. Filipiuk (historia)

Wtorek, 8 października 2019

nb. G. Kurpeta

2. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 8a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)

Poniedziałek, 7 października 2019

nb. G. Kurpeta

3. 8a – M. Bucka (matematyka)
4. 5b – D. Andruszkiewicz (j. polski)
5. 6b – A. Iwanek (godz. wych.)

Piątek, 4 października 2019

nb. A. Iwanek

3. 6b – R. Sołtysiuk (matematyka)
4. –
5. 6a – A. Charko (technika)
6. 8b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
7. 7a – M. Bucka (matematyka)

nb. P. Woźniak od 2 j.l.

1. 8ab – uczy
2. 7ab – M. Bucka (wf)
3. 4a – D. Domitrz (wf)
4. 5ab – A. Charko (wf)
5. 6b – wf cała klasa
nb. G. Kurpeta

1. 6b – K. Filipiuk (historia)
2. 5a – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)

Czwartek, 3 października 2019

nb. A. Iwanek

1. 8a – M. Bucka (matematyka)
2. 6a – M. Bucka (matematyka)
3. –
4. 6b – M. Bucka (matematyka)

nb. D. Andruszkiewicz

1. 6b – Z. Horbowicz (biologia)
2. 4a – Z. Horbowicz (biologia)
nb. G. Kurpeta

3. 6a – Z. Horbowicz (biologia)
4. 5b – Z. Horbowicz (biologia)
5. 5a – K. Filipiuk (historia)


Środa, 2 października 2019

nb. K. Filipiuk

5. 4a – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 7a – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)

nb. G. Kurpeta

2. 6b – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 8b – S. Groszek (religia)
4. 8a – A. Iwanek (fizyka)

Wtorek, 1 października 2019

nb. K. Filipiuk

1. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)
2. 7a – D. Domitrz (wf)
3. 4a – S. Rowczenia (j. angielski)
4. 7b – E. Chwedoruk (l. bib.)
5. 7b – M. Bucka (matematyka)

nb. G. Kurpeta

2. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)
3. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
4. 8a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)

———————————————————————————————————————————————————

Poniedziałek, 30 września 2019

nb. G. Kurpeta

3. 8a – M. Bucka (matematyka)
4. 5b – D. Andruszkiewicz (j. polski)
5. 6b – A. Iwanek (godz. wych.)

Piątek, 27 września 2019

nb. G. Kurpeta

1. 6b – K. Filipiuk (historia)
2. 5a – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)

nb. Z. Horbowicz 3 i 4 j.l.

3. 5b – M. Demianiuk (j. angielski)
4. 8a – M. Horbowicz (informatyka cała klasa)
nb. A. Iwanek

5. 6a – M. Bartosiewicz (j. polski)
6. 8b – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)
7. 7a – S. Wildt-Stefaniuk (chemia)

nb. D. Domitrz 4 i 5 j.l.

4. 5ab – M. Demianiuk (wf)
5. 6b – P. Woźniak (wf całość)

Czwartek, 26 września 2019

nb. G. Kurpeta

3. 6a – A. Iwanek (matematyka)
4. 5b – D. Domitrz (wf)
5. 5a – S. Wildt-Stefaniuk (geografia)

nb. K. Filipiuk od 3 j.l.

3. 7a – wyjazd
4. 4a – P. Woźniak (wf)
5. –
6. 7a – wyjazd
7. 7b – wyjazd

nb. A. Charko od 3 j.l.

3. 7b – wyjazd
4. –
5. 3b – M. Demianiuk (j. angielski)

Środa, 25 września 2019

nb. G. Kurpeta

2. 6b – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – K. Filipiuk (historia)
4. 8a – K. Filipiuk (historia)

nb. S. Rowczenia

1. 6a – K. Filipiuk (historia)
2. 2a – wyjazd
3. 2b – M. Stawska (ew)
4. 5b – A. Iwanek (matematyka)
5. –
6. 5a – A. Charko (plastyka)

Wtorek, 24 września 2019

nb. G. Kurpeta

2. 8a – Z. Horbowicz (biologia)
3. 6a – S. Rowczenia (j. angielski)
4. 8a – doradztwo zawodowe z 7 j.l.
5. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)

Piątek, 20 września 2019

nb. G. Kurpeta

1. 6b – K. Filipiuk (historia)
2. 5a – K. Filipiuk (historia)
3. 8b – M. Bartosiewicz (j. polski)
nb. P. Woźniak
1. 8ab – Z. Horbowicz (wf)
2. 7ab – R. Sołtysiuk (wf)
3. 4a – D. Domitrz (wf)
4. 5ab – A. Iwanek (wf)
5. 6b – sprzątanie świata

nb. M. Demianiuk
5. 7a – sprzątanie świata
6. 7b – M. Bartosiewicz (j. polski)
7. 8a – M. Bartosiewicz (j. polski)

nb. M. Bucka
1. 4a – R. Sołtysiuk (matematyka)
2.  –
3. 7b – R. Sołtysiuk (matematyka)
4. 4a – R. Sołtysiuk (matematyka)
5. 8a – sprzątanie świata
6. 7a – S. Wildt – Stefaniuk (chemia)

nb. D. Andruszkiewicz
2. 6b – A. Iwanek (matematyka)
3. 6a – A. Charko (technika)
4. 6a – A. Charko (muzyka)
5. 5b – sprzątanie świata
6. 5b – A. Charko (muzyka)


Czwartek, 19 września 2019

nb. G. Kurpeta

3. 6a – A. Iwanek (matematyka)
4. 5b – A. Charko (plastyka)
5. 5a – K. Filipiuk (historia


Środa, 18 września 2019

nb. G. Kurpeta

2. 6b – A. Iwanek (matematyka)

3. 8b – R. Sołtysiuk (matematyka)

4. 8a. – A. Iwanek (fizyka)


Wtorek, 17 września 2019

nb. G. Kurpeta

2. 8a – Z. Horbowicz (biologia)

3. 6a – S. Rowczenia (j. angielski)

4. 8a – R. Sołtysiuk (matematyka)

5. 4a – D. Andruszkiewicz (muzyka)


Poniedziałek, 16.09.2019

nb. G. Kurpeta

3. 8a – Z. Horbowicz (biologia)

4. 5b – D. Andruszkiewicz (j. polski)

5. 6b – S. Rowczenia (j. angielski