Klasa 4

24.06 i 25.06 są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Wtorek, 23.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 22.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 19.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Wtorek, 16.06.2020 – Czwartek, 18.06.2020 – dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Poniedziałek, 15.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Środa, 10.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 09.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 08.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 05.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 04.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 03.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 02.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 01.06.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 29.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 28.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 27.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 26.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie – chłopcy + załącznik

Poniedziałek, 25.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 22.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 21.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia + załącznik
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 20.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 19.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia +załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie – dziewczęta + załącznik

Poniedziałek, 18.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

atematyka

Przyroda

Wychowanie fizyczne

Godzina z wychowawcą

Język polski

Piątek, 15.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Czwartek, 14.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 13.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 12.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia +załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie – chłopcy + załącznik

Poniedziałek, 11.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 08.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne + załącznik
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 07.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 06.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 05.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia +załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie – dziewczęta + załącznik

Poniedziałek, 04.05.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Czwartek, 30.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 29.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 28.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia +załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie – chłopcy + załącznik

Poniedziałek, 27.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa + załącznik

Piątek, 24.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 23.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 22.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 21.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 20.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa + załącznik

Piątek, 17.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 16.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 15.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa + załącznik

Środa, 08.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa + załącznik

Wtorek, 07.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język angielski
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 06.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 03.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 02.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 01.04.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa

Wtorek, 31.03.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Wychowanie fizyczne
  2. Język polski
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Historia + załącznik
  6. Wychowanie do życia w rodzinie + załącznik

Poniedziałek, 30.03.2020 – kliknij w nazwę przedmiotu

  1. Język angielski
  2. Wychowanie fizyczne
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Przyroda
  6. Informatyka – I grupa

Piątek, 27.03.2020

  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Wychowanie fizyczne + Dziennik aktywności
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język polski

Czwartek, 26.03.2020

  1. Religia
  2. Muzyka
  3. Wychowanie fizyczne
  4. Język polski
  5. Matematyka

Środa, 25.03.2020

  1. Religia
  2. Technika
  3. Język angielski
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Informatyka – II grupa