8a

Wtorek, 24.11.2020

  1. Język rosyjski – Online Teams
  2. Język polski
  3. Chemia – Online Teams
  4. Godzina z wychowawcą – Online Teams
  5. Język angielski
  6. Edb – Online Teams
  7. Wych. fizyczne
  8. Zr / Zdw

Poniedziałek, 23.11.2020

  1. Język polski
  2. Język angielski
  3. Matematyka – Online Teams
  4. Wos – Online Teams
  5. Język polski – Online Teams
  6. Wych. fizyczne
  7. Język rosyjski – Online Teams
  8. Zr / Zdw

Piątek, 20.11.2020

  1. Historia – Online Teams
  2. Wos
  3. Fizyka – Online Teams
  4. Wych. fizyczne – Online Teams
  5. Matematyka
  6. Język polski – Online Teams
  7. Zr / Zdw

Czwartek, 19.11.2020

  1. Religia – Online Teams
  2. Biologia – Online Teams
  3. Język polski – Online Teams
  4. Wych. fizyczne
  5. Historia – Online Teams
  6. Matematyka
  7. Język angielski
  8. Wdż

Środa, 18.11.2020

  1. Geografia + załącznik – Online Teams
  2. Fizyka – Online Teams
  3. Chemia – Online Teams
  4. Informatyka
  5. Religia – Online Teams
  6. Matematyka
  7. Zr / Zdw

Wtorek, 17.11.2020

  1. Język rosyjski – Online Teams
  2. Język polski
  3. Chemia – Online Teams
  4. Godzina z wychowawcą – Online Teams
  5. Język angielski – Online Teams
  6. Edb
  7. Wych. fizyczne
  8. Zr / Zdw

Poniedziałek, 16.11.2020

  1. Język polski – Online Teams
  2. Język angielski – Online Teams
  3. Matematyka – Online Teams
  4. Wos
  5. Język polski
  6. Wych. fizyczne
  7. Język rosyjski – Online Teams
  8. Zr / Zdw

Piątek, 06.11.2020

  1. Historia
  2. Wos
  3. Fizyka
  4. Wych. fizyczne
  5. Matematyka
  6. Język polski
  7. Zr / Zdw

Czwartek, 05.11.2020

  1. Religia
  2. Biologia
  3. Język polski
  4. Wych. fizyczne
  5. Historia
  6. Matematyka
  7. Język angielski
  8. Wdż chłopcy

Środa, 04.11.2020

  1. Geografia
  2. Fizyka
  3. Chemia
  4. Informatyka
  5. Religia
  6. Matematyka
  7. Zr / Zdw

Wtorek, 03.11.2020

  1. Język rosyjski – zw. lek. n-la
  2. Język polski – zajęcia prowadzone online w Teams
  3. Chemia
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język angielski
  6. Edb
  7. Wych. fizyczne
  8. Zr / Zdw

Piątek, 30.10.2020

  1. Historia
  2. Wos
  3. Fizyka
  4. Wych. fizyczne
  5. Matematyka
  6. Język polski
  7. Zr / Zdw

Czwartek, 29.10.2020

  1. Religia
  2. Biologia
  3. Język polski
  4. Wych. fizyczne
  5. Historia
  6. Matematyka
  7. Język angielski
  8. Wdż

Środa, 28.10.2020

  1. Geografia
  2. Fizyka
  3. Chemia + załącznik
  4. Informatyka
  5. Religia
  6. Matematyka
  7. Zr / Zdw

Wtorek, 27.10.2020

  1. Język rosyjski – zw. lek. n-la
  2. Język polski
  3. Chemia
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Język angielski
  6. Edb
  7. Wych. fizyczne
  8. Zr / Zdw

Poniedziałek, 26.10.2020

  1. Język polski
  2. Język angielski
  3. Matematyka
  4. Wos
  5. Język polski
  6. Wych. fizyczne + załącznik
  7. Język rosyjski – zw. lek. n-la
  8. Zr / Zdw