6a

Wtorek, 24.11.2020

  1. Język polski
  2. Religia – Online Teams
  3. Język angielski – Online Teams
  4. Biologia – Online Teams
  5. Matematyka – zw. lek. n-la
  6. Muzyka + załącznik 1
  7. Zr / Zdw

Poniedziałek, 23.011.2020

  1. Wych. fizyczne – Online Teams
  2. Język polski – Online Teams
  3. Informatyka
  4. Godzina z wychowawcą – Online Teams
  5. Historia

Piątek, 20.11.2020

  1. Wych. fizyczne – Online Teams
  2. Technika – Online Teams
  3. Religia
  4. Język polski – Online Teams
  5. Matematyka – zw. lek. n-la
  6. Zdw – zw. lek. n-la

Czwartek, 19.11.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Język angielski – Online Teams
  3. Matematyka
  4. Język polski – Online Teams
  5. Geografia – Online Teams
  6. Wdż dziewczęta

Środa, 18.11.2020

  1. Wych.fizyczne
  2. Język angielski – Online Teams
  3. Plastyka
  4. Język polski – Online Teams
  5. Historia – Online Teams
  6. Matematyka

Wtorek, 17.11.2020

  1. Język polski
  2. Religia – Online Teams
  3. Język angielski – Online Teams
  4. Biologia
  5. Matematyka
  6. Muzyka + załącznik 1 + załącznik 2 – Online Teams
  7. Zr / Zdw

Poniedziałek, 16.011.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Język polski – Online Teams
  3. Informatyka
  4. Godzina z wychowawcą – Online Teams
  5. Historia – Online Teams

Piątek, 06.11.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Technika
  3. Religia
  4. Język polski
  5. Matematyka
  6. Zdw

Czwartek, 05.11.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Język angielski
  3. Matematyka
  4. Język polski
  5. Geografia
  6. Wdż

Środa, 04.11.2020

  1. Wych.fizyczne
  2. Matematyka
  3. Język polski
  4. Religia
  5. Geografia – zajęcia prowadzone online na Teams

Wtorek, 03.11.2020

  1. Język polski
  2. Religia
  3. Język angielski
  4. Biologia
  5. Matematyka
  6. Muzyka + załącznik 1 + załącznik 2
  7. Zr / Zdw

Piątek, 30.10.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Technika
  3. Religia
  4. Język polski
  5. Matematyka
  6. Zdw

Czwartek, 29.10.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Język angielski
  3. Matematyka
  4. Język polski
  5. Geografia
  6. Wdż

Środa, 28.10.2020

  1. Wych. fizyczne
  2. Język angielski
  3. Plastyka
  4. Język polski
  5. Historia
  6. Matematyka

Wtorek, 27.10.2020

  1. Język polski
  2. Religia
  3. Język angielski
  4. Biologia
  5. Matematyka
  6. Muzyka
  7. Zr / Zdw

Poniedziałek, 26.10.2020

  1. Wych. fizyczne + załącznik
  2. Język polski
  3. Informatyka
  4. Godzina z wychowawcą
  5. Historia