5a

Wtorek, 24.11.2020

  1. Język angielski – Online Teams
  2. Muzyka + załącznik 1 – Online Teams
  3. Matematyka
  4. Religia
  5. Język polski – Online Teams
  6. Informatyka gr. II / Zdw

Poniedziałek, 23.11.2020

  1. Historia
  2. Wych. fizyczne – Online Teams
  3. Język polski
  4. Matematyka – Online Teams
  5. Geografia – Online Teams
  6. Informatyka gr 1 / Zr

Piątek, 20.11.2020

  1. Język polski – Online Teams
  2. Wych. fizyczne – Online Teams
  3. Plastyka
  4. Biologia
  5. Technika – Online Teams

Czwartek, 19.11.2020

  1. Język polski – Online Teams
  2. Wych. fizyczne – Online Teams
  3. Godzina z wychowawcą
  4. Matematyka
  5. Język angielski – Online Teams
  6. Zdw

Środa, 18.11.2020

  1. Język angielski
  2. Wych. fizyczne
  3. Religia – Online Teams
  4. Matematyka
  5. Język polski – Online Teams
  6. Historia – Online Teams
  7. Wdż chłopcy

Wtorek, 17.11.2020

  1. Język angielski – Online Teams
  2. Muzyka + załącznik 1 + załącznik 2
  3. Matematyka – Online Teams
  4. Religia – Online Teams
  5. Język polski
  6. Informatyka gr. II / Zdw

Poniedziałek, 16.11.2020

  1. Historia
  2. Wych. fizyczne
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Geografia
  6. Informatyka gr 1 / Zr

Piątek, 06.11.2020

  1. Język polski
  2. Wych. fizyczne
  3. Plastyka
  4. Biologia
  5. Technika

Czwartek, 05.11.2020

  1. Język polski
  2. Wych. fizyczne
  3. Godzina z wychowawcą
  4. Matematyka
  5. Język angielski
  6. Zdw

Środa, 04.11.2020

  1. Język angielski
  2. Wych. fizyczne
  3. Religia
  4. Matematyka – zajęcia prowadzone online na Teams
  5. Język polski
  6. Historia
  7. Wdż dziewczęta

Wtorek, 03.11.2020

  1. Język angielski
  2. Muzyka + załącznik 1 + załącznik 2
  3. Matematyka
  4. Religia
  5. Język polski
  6. Informatyka gr. II / Zdw

Piątek, 30.10.2020

  1. Język polski
  2. Wych. fizyczne
  3. Plastyka
  4. Biologia
  5. Technika

Czwartek, 29.10.2020

  1. Język polski
  2. Wych. fizyczne
  3. Godzina z wychowawcą
  4. Matematyka
  5. Język angielski
  6. Zdw

Środa, 28.10.2020

  1. Język angielski
  2. Wych. fizyczne
  3. Religia
  4. Matematyka
  5. Język polski
  6. Historia
  7. Wdż

Wtorek, 27.10.2020

  1. Język angielski
  2. Muzyka
  3. Matematyka
  4. Religia
  5. Język polski
  6. Informatyka gr. II / Zdw

Poniedziałek, 26.10.2020

  1. Historia
  2. Wych. fizyczne + załącznik
  3. Język polski
  4. Matematyka
  5. Geografia
  6. Informatyka gr 1 / Zr